MG120X600-OV7X25-F20-C
MG120X600-OV7X25-F20-C
MG120X600-OV7X25-F20-C
Product Details
Reviews
Video
PDF
Compliance Certificates
CAD Drawings
120mm x 600mm spare foam gripper pad. Neoprene rubber, 20mm thick suitable spare parts for the Vacuforce MonoGripper suction gripper.
Neoprene closed cell foam rubber
<20mm thick compressable closed cell foam
Self adhesize
8mm x 25mm Oval cut out